Zabawki

Szumiący miś Szumiś

miś szumiś

Powiedzmy sobie wprost. Zasypianie nam nie wychodzi. To zdecydowanie nie jest coś, co tygryski lubią najbardziej. Długo szukaliśmy swojego sposobu i wiecie co? Okazało się, że żaden nie jest wystarczająco dobry. Jeśli jakiś działał, to przez tydzień i cały cyrk zaczynał się na nowo. Jedno przyznać muszę, próbowaliśmy wieeelu rzeczy i kilka okazało się całkiem pomocnych. Nasz ostatni zestaw do usypiania to piłka do ćwiczeń i Miś Szumiś.

Nasz szumiący stwór emituje 5 rodzajów białego szumu: dźwięk suszarki, odkurzacza, wód płodowych z bijącym sercem, fal morskich i padającego deszczu.

Biały szum to rodzaj kombinacji częstotliwości dźwiękowych – od najniższych do najwyższych – o równych proporcjach, pozwalający maskować przeszkadzające hałasy zewnętrzne.

Ustawiasz wybrany dźwięk, głośność i przez 60 minut towarzyszy Wam szum. Po tym czasie miś wycisza się i sam wyłącza, choć szczerze mówiąc na całe szczęście nie udało nam się doczekać tego momentu, Młody z reguły usypia wcześniej. Maskotka  zapamiętuje ustawiony ostatnio poziom dźwięku i rodzaj szumu, więc  nie trzeba się za każdym razem przeklikiwać. Obsługa szumiącego stworzenia jest całkiem prosta, wszystko ustawia się jednym przyciskiem umieszczonym na mechanizmie wewnątrz misia. Niektóre, bardziej zaawansowane egzemplarze mają wbudowany czujnik Snu, który rozpoznaje, kiedy dziecko przebudza się, kręci czy płacze i automatycznie ponownie włącza szum. My tej opcji nie posiadamy. Zresztą Młody po ojcu odziedziczył zdolności ninja i budzi się tak cicho, że najczulsza niania go nie wyłapuje.

Dla kogo Szumiś

Szumiś był pierwszą zabawką, którą kupiliśmy Młodemu, kiedy jeszcze byłam w ciąży. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Do zasypiania przy szumie Młody dorósł w okolicach 6 miesiąca. Wcześniej nie robiło to na nim żadnego wrażenia. Na szczęście dla innych brzdąców zabawka jest bezpieczna już od pierwszych dni malucha i spokojnie możecie podarować ją noworodkom.
Ogromnym plusem jest fakt, że zabawka w całości wyprodukowana jest w Polsce. Pomysłodawcami Szumisia są rodzice, a kto jak kto, ale rodzice o usypianiu dzieci wiedzą dużo 🙂 Do użytkowania potrzebne będą Wam trzy małe paluszki (AAA). Misia bezpiecznie można wyprać w pralce, oczywiście wcześniej wyjmując mechanizm szumiący.

Do wyboru jest cała masa wzorów i kolorów. Wszystkie znajdziecie na stronie producenta: www.szumisie.pl
Ceny zaczynają się od 89 zł.

miś szumiś

miś szumiś

miś szumiś

Zdjęcia autorstwa MP

Zobacz także